• Алексей Литвинцев

Ізраїль - ваш квиток в розвиток ІТ-компанії

Знаєте скільки ІТ-компаній відкрито по всьому світу? Ось і я не знав, а коли задався питанням, був здивований - більше 100 тис. Це лише великі та середні компанії, які працюють з відомими фірмами. Не дивно, що пробитися на міжнародний рівень, не говорячи вже про топ-100 ІТ-компаній, майже неможливе, в тому числі через жорстку конкуренцію. Більшість компаній обирають невеликі, але продвинуті країни. Чому саме Ізраїль найкраще підходить для реалізування стартапів та як знайти клієнтів, розширити базу, яка у вас є - відповідь на це питання я постарався дати в цій статті, тому якщо ви плануєте розширятися або хочете спробувати себе в чомусь новому та прибутковому - welcome.


Ізраїль - один із лідерів IT-країн

Ізраїль вважається однією з найрозвиненіших країн у Південно-Західній Азії з економічного та індустріального розвитку. Незважаючи на свої невеликі розміри (22 072 км² з населенням трохи більше 9 млн.), Ізраїль є другою країною в світі після США за кількістю знову утворених компаній. Передові технології в програмному забезпеченні, телекомунікації, природничих науках роблять країну аналогом Кремнієвої долини в США. Компанії Інтел, Майкрософт, Apple побудували свої перші іноземні центри досліджень і розробок саме в Ізраїлі. Також, в Ізраїлі відкриті центри інших ТНК сфери хай-тек - SAP, IBM, Microsoft, Oracle, Dell, Google, Cisco Systems та Motorola. Ізраїль має розвинену індустрію IT і його населення вважається одним з найбільш технологічно грамотних в світі. Країна займає друге місце в світі за кількістю комп'ютерів з виходом в Інтернет на душу населення. Здивовані? А я ні, бо коли вийшов на перших клієнтів з Ізраїлю, зрозумів, що за ними майбутнє.

Внутрішній IT-ринок України зросте на $ 270 млн


Ізраїльський ринок за останні кілька років демонстрував чудеса стабільності - незважаючи на традиційно складну ситуацію в сфері безпеки, кредитний рейтинг країни зберігся на високому рівні. У міжнародному рейтингу конкурентоспроможності, який щорічно публікується Всесвітнім економічним форумом, Ізраїль піднявся на третє місце в сфері інновацій, поступившись лише Фінляндії та Швейцарії. США розмістилися на четвертій позиції, Японія - на п'ятій. Також Ізраїль на другому місці за рівнем наукових досліджень, на четвертому за рівнем розвитку підприємництва та залучення інвестицій, та на сьомому по стійкості ринку до кризових явищ.

Експорт ізраїльської сфери високих технологій щорічно зростає на 5%. Ключовим фактором зростання вважається збільшення попиту на високотехнологічну ізраїльську продукцію (11% зростання). Впевнене зростання демонструє ізраїльська індустрія кібербезпеки.

Безумовний авторитет Ізраїлю в глобальній індустрії інновацій неодноразово ставав темою виступів лідерів світових корпорацій. Наприклад, ще в 2015 р голова ради директорів Google та засновник венчурного фонду Innovation Endeavors Ерік Шмідт підкреслив: «Ізраїль процвітає в сфері інновацій, тому що у вас є культура, що дозволяє вам брати під сумнів авторитет та кидати виклик усьому - ви не дотримуєтесь правил. Вплив, який ізраїльтяни мають в науці й технологіях, величезний. Ось чому я тут, ось чому я сюди інвестую». Високу оцінку ізраїльської системі інновацій дав також президент Apple Тім Кук, який відвідав Ізраїль для урочистого відкриття нового офісу компанії. Кук підкреслив, що розташований в Герцлії R & D-центр Apple - другий в світі за кількістю співробітників. Як бачимо, Ізраїль приваблює великі ІТ-корпорації, а отже постійно шукає талановитих виконавців, в тому числі в Україні.

Bloomberg поставив Ізраїль на 5 місце в рейтингу найбільш інноваційних країн планети


Наявні в Ізраїлі венчурні фонди постійно вкладають мільйони в IT-індустрію та співпрацюють із різними стартапами в таких сегментах, як програмування, веб-дизайн, цифровий маркетинг, SEO, копірайтинг, розробка програмного забезпечення та інше. Яскравий приклад - ізраїльська стартап-компанія BorderFree, що оголосила про своє поглинання американської корпорацією Pitney Bowes. Сума угоди склала $ 395 млн. Компанія BorderFree є одним із лідерів на ринку електронної комерції в США й пропонує американським інтернет-магазинам роздрібної торгівлі єдину електронну платформу для організації міжнародних продажів в більш ніж 100 країн по всьому світу. Платформа BorderFree повністю позбавляє магазин від вирішення питань міжнародної доставки, митного оформлення, брокерських послуг. Тому для своїх проектів фірма користується не тільки штатними співробітниками, але й послугами аутсорсингу і чекають, можливо, саме вас!


Як почати працювати з Ізраїльськими компаніями

Україна стабільно входить в ТОП-25 глобального рейтингу Global Services Location Index, GSLI, який з 2004 року готує американська консалтингова компанія A. T. Kearney. Відповідно до цього рейтингу, Україна відома в якості ІТ-аутсорсингової країни, яка користується популярністю в США, країнах Євросоюзу та Ізраїлі. Але щоб продати свої ідеї та послуги в цих країнах, треба обрати вірну програму для пошуку клієнтів.

Нові платформи дозволяють підключитися до потенційних покупців, що інтересуються аутсорсінгом IT-послуг та проектів в Ізраїлі. Головне, що кожен клієнт в програмі цільовий, оскільки перед контактуванням мене інформують про його проекти, рейти, платоспроможність, матеріальні очікування.

За останні 10 років система підтримки і розвитку стартапів в Ізраїлі стала максимально ефективною


Інтерфейс таких платформ зрозумілий навіть для новачка - потенційні клієнти подають описи проектів і встановлюють ціновий ліміт. Проекти, які підходять на основі резюме та інформації на сторінці, направляються безпосередньо на пошту в особистому кабінеті та якщо пропозиція вас зацікавила, ви починаєте спілкуватися напряму з клієнтом. Тому не бійтеся пробувати щось нове і цікаве для себе. Також пропоную дізнатися головні новини у сфері копірайтингу в 2021 році.

Просмотров: 8Комментариев: 0
 
  • VK Share
  • LinkedIn

©2020 Optimus Texts. А ты уже заказал?